Masážní vonná sójová svíčka Citrus & Skořice, 1000 ml

ZDARMAZDARMA
Masážní vonná sójová svíčka Citrus & Skořice 1000 ml ve skle
2 890 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Relaxační aroma pro klidný večer

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečné spojení přírodní vonné svíčky a masážního balzámu na ruce i tělo.

Masážní vonná sójová svíčka Citrus & Skořice je klasické hřejivé aroma vhodné k navození relaxace. Vůně citrusových plodů zklidňuje mysl a odstraňuje bolest hlavy i svalů. Pomáhá při depresích, nespavosti a úzkostech. Skořice má antiseptické a čistící účinky. Působí také jako afrodiziakum. Kombinace citrusů a skořice pomáhá při infekci dýchacích cest a nachlazení. Blahodárné účinky esenciálních olejů ještě posílíte jemným vmasírováním rozehřátého vosku do pokožky. 

Zapalte si masážní vonnou sójovou svíčku Citrus & Skořice v období Vánoc a váš domov provoní ta pravá vánoční atmosféra. 

Objem: 1000 ml

Doba hoření: až 90 - 110 hodin

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Sójový glycin | Esenciální oleje

 

Vlajková loď z řady produktů Stephena Cordiny, ručně vyráběné, luxusní sójové vonné svíčky, jsou vyrobeny z tak jemného přírodního sójového vosku, že je můžete použít také jako zklidňující a hydratační balzám na ruce a tělo nebo třeba na smyslnou masáž. Jednoduše ponořte prst do rozehřátého vosku nebo nalejte vosk přímo na kůži. Teplota rozehřátého vosku je pouze příjemných 40 stupňů.

Masážní vonné sójové svíčky jsou vynikající nejen na příjemnou masáž, ale i pro samotnou aromaterapii. Do sójového vosku jsou přimíchány vysoce kvalitní přírodní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Na základě použitých esenciálních olejů má každé aroma svoje specifické vlastnosti a účinky.

Masážní vonné sójové svíčky Stephen Cordina AROMA&THERAPY jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, neobsahují žádné umělé přídavky a jsou zaregistrovány jako kosmetický produkt! Obsahují proteiny, vlákninu a vitamín E, který je pro kůži výborný antioxidant.

Výhody sójových svíček:

- sójové svíčky produkují mnohem méně sazí než svíčky parafínové, jsou tedy vhodnější pro alergiky

- jejich spalováním se nezvyšuje obsah CO2 v atmosféře

- sójový vosk hoří pomaleji a svíčky tak vydrží až o 50% déle než parafínové

- sójový vosk snadno odstraníte (např. z textilu nebo nábytku) horkou mýdlovou vodou

- oproti parafínovým svíčkám uvolňují vonné svíčky ze sójového vosku více vůně