Kdo je Stephen Cordina

Stephen Cordina je akreditovaný aromaterapeut certifikovaný ve výrobě parfumerie a přírodních pleťových produktů. Své teoretické a praktické zkušenosti získal v Londýně a ve Švýcarsku, v současné době žije na Maltě, odkud i pochází. Značku Stephen Cordina AROMA&THERAPY založil v roce 2001, původně pod názvem AROMA&THERAPY by Stephen Cordina. Za svou práci získal řadu ocenění a je členem Société Française des Parfumeurs, francouzské společnosti výrobců parfémů.

Všechny výrobky v kolekci Stephena Cordiny jsou ručně vyráběné z přírodních materiálů a odrážejí jeho nadšení pro kvalitu a krásu. Mnoho výrobků má také terapeutické účinky

Stephen Cordina ve své laboratoři vytváří vůně, které vycházejí z dávných punských dob, jsou ovlivněny maltskou flórou a bohatou historií maltských ostrovů. Do svých produktů přenáší svoje získané znalosti a dbá, aby jeho produkty byly pro koncového zákazníka nejen požitkem, ale i přínosem do jeho každodenního života. Osobně dohlíží na přípravu a tvorbu produktů a je tím pádem i zárukou vysoké kvality.

 

Stephen_at_work_s