Konference dětské psychologie

Jsme rádi, že opět můžeme být součástí krásné akce v hotelu Olšanka - 5.11.2022 se zde koná 4. ročník konference dětské psychologie, která je určena pro rodiče, prarodiče, učitele, vychovatele, ale i všechny ty, které zajímá výchova a vývoj dětí. 
 

Milujete své děti nade vše, a přesto se cítíte z jejich výchovy někdy unavení? Pochybujete o tom, zda vše děláte vždy dobře? Hledáte radu, povzbuzení, inspiraci?

Přední odborníci a zajímavé osobnosti na konferenci nabídnou poutavé a praktické přednášky o vývoji a výchově dětí. Těšit se můžete na přednášky prof. Lenky Šulové, prof. Radka Ptáčka, Mgr. Světlany Drábové, Mgr. Milana Studničky, Mgr. Olgy Šípkové Studničkové, Mgr. Tibora A. Brečky, MBA, LL.M., Mgr. Sylvie Stretti. A inspiraci vám přinese ilustrátorka Barbora Brůnová.
 
A o čem se konkrétně bude mluvit? Jak podpořit vývoj dětí s ohledem na školní úspěšnost, jak zajistit bezpečnost dětí v on-line prostoru, jak si v rodičovství zachovat energii, proč nemůžeme vychovávat kluky stejně jako holky, jak si plnit svě sny i na mateřské dovolené a další.
 
Přijďte si vyzkoušet naše přírodní bytové vůně a zároveň načerpat informace a povzbuzení pro výchovu vašich ratolestí! Konferenci je možné navštívit naživo nebo online s možností shlédnutí ze záznamu do konce roku.