Přírodní bytové parfémy

Potřebujete narychlo provonět byt před příchodem návštěvy? Chcete si navodit příjemnou atmosféru v ložnici před spaním? Potřebujete se zbavit nepříjemného zápachu z připáleného jídla v kuchyni? Chcete si zpříjemnit cestu autem vaší oblíbenou vůní?

Pro tyto i mnohé další příležitosti jsou ideální naše přírodní bytové parfémy. Zajistí vám okamžité a efektivní provonění. Stačí párkrát stisknout jemný rozprašovač a prostor bude příjemně provoněný. Naše bytové parfémy obsahují pouze vysoce kvalitní přírodní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl.

Výhodou našich přírodních bytových parfémů je možnost jejich aplikace na látku. Vůni můžete nastříkat na závěsy, pohovku či polštáře a zajistit tak dlouhodobější aroma. (Toto nedoporučujeme s vůní Růže & Citrus, aby nedošlo k zabarvení látky.)

5 položek celkem

Cena

290890
1290890
Přírodní bytový parfém Valletta (jasmín, oud, grapefruit) s krabičkou, 100 ml
890 Kč

Na cestě do Středomoří

108
Přírodní bytový parfém Ylang Ylang & Mandarinka s krabičkou, 100 ml
890 Kč

Smyslná vůně pro intimní okamžiky

111
Přírodní bytový parfém Woody Citrus (citrus, skořice, růže, ambra) s krabičkou, 100 ml
890 Kč

Vůně Malty v době maltézských rytířů

117
Přírodní bytový parfém Růže & Citrus s krabičkou, 100 ml
890 Kč

Stimulující květinová vůně

114
vune do skrine
Nové
290 Kč

Vonná tabulka se stuhou do skříně

359

Přírodní bytové parfémy Stephen Cordina AROMA&THERAPY

obsahují pouze vysoce kvalitní přírodní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Zajistí vám okamžité a efektivní provonění. Stačí párkrát stisknout jemný rozprašovač a prostor bude příjemně provoněný.