Přírodní bytový parfém Woody Citrus (citrus, skořice, růže, ambra), 100 ml

890 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vůně Malty v době maltézských rytířů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní bytový parfém Woody Citrus (citrus, skořice, růže, ambra) obsahuje to nejlepší z rodiny citrusových plodů, dále skořici, sametový vetiver, ambru, růži a dotek jasmínu. Celá dřevitá a kořeněná kompozice odkazuje k Maltě a jejímu hlavnímu městu Valletta v době maltézských rytířů. 

Skořice a ambra prohřívají a pomáhají při špatné náladě. Jsou vhodné pro chladnější období. Vetiver má uvolňující a uklidňující účinky, proto je vhodný při vyčerpání, nespavosti a stresu. Vůně růže uklidňuje a zároveň posiluje mysl i srdce a pomáhá opětovně nalézat pohodu.

Objem: 200 ml

Výdrž: při každodenním užívání cca 1 rok

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Alcohol Denat | Propylenglykol | Voda | Esenciální oleje

 

Potřebujete narychlo provonět byt před příchodem návštěvy? Chcete si navodit příjemnou atmosféru v ložnici před spaním? Potřebujete se zbavit nepříjemného zápachu z připáleného jídla v kuchyni? Chcete si zpříjemnit cestu autem vaší oblíbenou vůní?

Pro tyto i mnohé další příležitosti jsou ideální naše přírodní bytové parfémy. Zajistí vám okamžité a efektivní provonění. Stačí párkrát stisknout jemný rozprašovač a prostor bude příjemně provoněný. Naše bytové parfémy obsahují pouze vysoce kvalitní přírodní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl.

Výhodou našich přírodních bytových parfémů je možnost jejich aplikace na látku. Vůni můžete nastříkat na závěsy,pohovku či polštáře a zajistit tak dlouhodobější aroma. (Toto nedoporučujeme s vůní Růže & Citrus, aby nedošlo k zabarvení látky.)