Náhradní náplň do difuzéru Woody Citrus (citrus, skořice, růže, ambra), 250 ml

950 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vůně Malty v době maltézských rytířů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní náplň do difuzéru Woody Citrus (citrus, skořice, růže, ambra) obsahuje to nejlepší z rodiny citrusových plodů, dále skořici, sametový vetiver, ambru, růži a dotek jasmínu. Celá dřevitá a kořeněná kompozice odkazuje k Maltě a jejímu hlavnímu městu Valletta v době maltézských rytířů. 

Skořice a ambra prohřívají a pomáhají při špatné náladě. Jsou vhodné pro chladnější období. Vetiver má uvolňující a uklidňující účinky, proto je vhodný při vyčerpání, nespavosti a stresu. Vůně růže uklidňuje a zároveň posiluje mysl i srdce a pomáhá opětovně nalézat pohodu.

Dodáváme včetně nových tyčinek.

Objem: 250 ml

Výdrž: až 7 měsíců

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Alkohol | Propylenglykol | Voda | Esenciální oleje

Použití: Přelijte obsah lahve do skleněné nádoby od difuzéru. Vložte nové tyčinky do nádoby s vůní. Čím více tyčinek do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Jednou za týden, nebo podle potřeby, tyčinky otočte. 

Upozornění: Výdrž difuzéru může snižovat jeho umístění na přímém slunečním světle, u otevřeného okna, pod klimatizací, u topení (či u jiných zařízení generujících chlad/teplo), pod odsávačem par. 

Varování: Výrobek umístěte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Nenechávejte v blízkosti ohně a zdroje jisker. Nezapalujte výrobek ani tyčinky.

 

Máte rádi ten pocit, když přijdete domů a ovane vás vaše oblíbená vůně? Pak jsou pro vás difuzéry ideální volbou. Jednoduše do nádoby vnoříte tyčinky a tím vytvoříte příjemné dlouhotrvající aroma, které budete vnímat po mnoho měsíců.

Naše přírodní bytové difuzéry obsahují pouze vysoce kvalitní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Difuzéry dodáváme včetně tyčinek, jejichž různým množstvím můžete regulovat intenzitu vůně. Čím více jich do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Pokud chcete po nějaké době intenzitu vůně zvýšit, stačí tyčinky obrátit.