Přírodní parfémy

100% přírodní parfémy Stephena Cordiny jsou po mnoha letech školení, studia, výzkumu a testování konečně připraveny pro vás. Vyzkoušejte jedinečné parfémy plné přírody. 

"Vytvoření parfému není něco, pro co se můžete jen tak rozhodnout, protože by to mohlo dobře vypadat ve vašem sortimentu. Musí nést vaši duši, vyjádřit vaši vášeň. Ukázat něco, co je uvnitř vás. V mém případě je to Malta, její historie a její dávné spojení s parfumerií." 

... Stephen Cordina 

 

2 položek celkem

Cena

6901290
16901290
Rose de Mai toaletni voda 15ml Stephen Cordina
690 Kč

Rose de Mai - květinově medová, sladká vůně růže

352
Rose de Mai toaletni voda Stephen Cordina
Nové Náš tip
1 290 Kč

Rose de Mai - květinově medová, sladká vůně růže

351

Přírodní parfémy lidé vyráběli již ve starověkém Egyptě tradičním způsobem bez moderních technologií a chemikálií. Při této výrobě se přírodní složky jako květy a jiné vonné rostlinné části zpracovávají při nízké teplotě a tlaku. Tím se zachovává původní vůně, která postupem času zvyšuje svoji kvalitu i intenzitu.  

Dnešní běžné parfémy obsahují různé náhražky, ftaláty, umělá barviva, konzervanty a uměle vytvořená aromata, která se často vyrábí z fosilních paliv a mohou tak dráždit naši pokožku i sliznici. Tyto parfémy neprospívají lidskému tělu ani životnímu prostředí. 

Oproti tomu přírodní parfémy neobsahují žádné syntetické vůně, jsou šetrné k vašemu tělu i k přírodě. Díky přírodním esenciálním olejům navíc působí příznivě na lidskou psychiku, přináší radost, dokáží zmírnit stres a povzbudit sebevědomí. 

Naše parfémy nesou certifikát kvality a zdravotní nezávadnosti mezinárodní organizace IFRA.