Rose de Mai Eau Fraiche, toaletní voda dámská, 15 ml

690 Kč
Předobjednávky
Možnosti doručení

Rose de Mai - květinově medová, sladká vůně růže

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rose de Mai je termín používaný parfuméry výhradně pro růže sklizené během května na jihu Francie v regionu Grasse. Aby růže mohly nést označení "Rose de Mai", potřebují květiny jedinečnou kombinaci výživné půdy Francouzské rivéry a mořského vánku ze Středozemního moře. Tyto růže se sbírají pouze v květnu, kdy je díky biodynamice růžový olej na svém maximu a produkuje tuto jedinečnou vůni. Vůně Rose de Mai je parfém sám o sobě. 

Aroma Rose de Mai je růžově hřejivé, silně květinové s výrazně medovou a sladkou vůní růže. Dokáže navodit velmi uklidňující, povznášející a krásný pocit, který může pomoci při smutku nebo depresi.

Rose de Mai má také protizánětlivé vlastnosti a regenerační účinky na pokožku, proto se používá v mnoha kosmetických produktech péče o pleť k léčbě suchých, zralých a stárnoucích kožních buněk. Vyrábí se vyluhováním okvětních lístků růží, které mají nádherně sytou rubínově červenou barvu. 

Eau Fraiche je termín používaný pro jemnou a lehkou vůni. Obvykle výrazné aroma růže tedy u Rose de Mai nepůsobí tak silně. Eau Fraiche je vhodná především k aplikaci na oblečení kvůli delší výdrži. Při aplikaci na kůži může rychleji vyprchat.

Vyrobeno ze 100% přírodních surovin.

Objem: 15 ml

Expedice: do 2 pracovních dnů