Náhradní náplň do difuzéru San Anton Garden (pomeranč, neroli, jasmín), 250 ml

Nové
990 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vůně rozkvetlých zahrad

Detailní informace

doprava zdarma nad 2500,-
Doprava ZDARMA
nad 2500,- nebo při doručení po Praze
přírodní produkty
Přírodní produkty
od certifikovaného aromaterapeuta
ruční výroba na Maltě
Ruční výroba
v malé manufaktuře na Maltě

Detailní popis produktu

Maltské zahrady San Anton obklopují prezidentský palác a jsou právem považovány za jedny z nejkrásnějších zahrad na Maltě s množstvím nádherných květin a vzrostlých stromů z celého světa. Jsou skutečnou oázou klidu a zeleně s množstvím jezírek a fontán. Jestli si potřebujete sednout a utřídit myšlenky, našli jste to pravé místo a vůni pro vás.  

Náhradní náplň do difuzéru San Anton Garden (pomeranč, neroli, jasmín) odráží vůni zahrad maltského prezidentského paláce. Originální mix ingrediencí obsahující převážně pomeranč, neroli, jasmín, pačuli, cedrové dřevo a další tóny, které společně reprezentují jedinečnou atmosféru zahrad San Anton.

Dodáváme včetně nových tyčinek.

Objem: 250 ml

Výdrž: až 7 měsíců

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Alkohol | Propylenglykol | Voda | Esenciální oleje

Použití: Přelijte obsah lahve do skleněné nádoby od difuzéru. Vložte nové tyčinky do nádoby s vůní. Čím více tyčinek do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Jednou za týden, nebo podle potřeby, tyčinky otočte. 

Upozornění: Výdrž difuzéru může snižovat jeho umístění na přímém slunečním světle, u otevřeného okna, pod klimatizací, u topení (či u jiných zařízení generujících chlad/teplo), pod odsávačem par. 

Varování: Výrobek umístěte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Nenechávejte v blízkosti ohně a zdroje jisker. Nezapalujte výrobek ani tyčinky.

 

Máte rádi ten pocit, když přijdete domů a ovane vás vaše oblíbená vůně? Pak jsou pro vás difuzéry ideální volbou. Jednoduše do nádoby vnoříte tyčinky a tím vytvoříte příjemné dlouhotrvající aroma, které budete vnímat po mnoho měsíců.

Naše přírodní bytové difuzéry obsahují pouze vysoce kvalitní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Difuzéry dodáváme včetně tyčinek, jejichž různým množstvím můžete regulovat intenzitu vůně. Čím více jich do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Pokud chcete po nějaké době intenzitu vůně zvýšit, stačí tyčinky obrátit.