Přírodní bytový difuzér San Anton Garden (pomeranč, neroli, jasmín), 250 ml

Nové
1 290 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vůně rozkvetlých zahrad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní bytový difuzér San Anton Garden (pomeranč, neroli, jasmín) odráží vůni zahrad maltského prezidentského paláce. Originální mix ingrediencí obsahující převážně pomeranč, neroli, jasmín, pačuli, cedrové dřevo a další tóny, které společně reprezentují jedinečnou atmosféru zahrad San Anton.

Maltské zahrady San Anton obklopují prezidentský palác a jsou právem považovány za jedny z nejkrásnějších zahrad na Maltě s množstvím nádherných květin a vzrostlých stromů z celého světa. Jsou skutečnou oázou klidu a zeleně s množstvím jezírek a fontán. Jestli si potřebujete sednout a utřídit myšlenky, našli jste to pravé místo a vůni pro vás.  

Objem: 250 ml

Výdrž: až 7 měsíců

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Alkohol | Propylenglykol | Voda | Esenciální oleje

Použití: Vložte tyčinky do skleněné nádoby s vůní. Čím více tyčinek do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Jednou za týden, nebo podle potřeby, tyčinky otočte. 

Upozornění: Výdrž difuzéru může snižovat jeho umístění na přímém slunečním světle, u otevřeného okna, pod klimatizací, u topení (či u jiných zařízení generujících chlad/teplo), pod odsávačem par. 

Varování: Výrobek umístěte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Nenechávejte v blízkosti ohně a zdroje jisker. Nezapalujte výrobek ani tyčinky.

 

Máte rádi ten pocit, když přijdete domů a ovane vás vaše oblíbená vůně? Pak jsou pro vás difuzéry ideální volbou. Jednoduše do nádoby vnoříte tyčinky a tím vytvoříte příjemné dlouhotrvající aroma, které budete vnímat po mnoho měsíců.

Naše přírodní bytové difuzéry obsahují pouze vysoce kvalitní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Difuzéry dodáváme včetně tyčinek, jejichž různým množstvím můžete regulovat intenzitu vůně. Čím více jich do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Pokud chcete po nějaké době intenzitu vůně zvýšit, stačí tyčinky obrátit.