Náhradní náplň do difuzéru Gozo (levandule a bergamot), 250 ml

990 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Zklidňující levandule a bergamot

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní náplň do difuzéru Gozo (levandule a bergamot) je perfektně vyvážená kombinace levandule a bergamotu. Toto čisté aroma povznáší mysl a ducha. Inspiruje a vytváří prostor pro nové myšlenky. Přináší pohodu a uvolnění. Ideálně se tak hodí do ložnice, kde vám pomůže odpočívat a relaxovat.

Přeneste se díky něžné vůni levandule a citrusového bergamotu na malebný maltský ostrov Gozo. Narodil se zde sám Stephen Cordina, tvůrce všech našich vůní. Na ostrově Gozo prožil dětství. Když mu bylo 21 let, přestěhoval se na 10 let do Londýna a Švýcarska, kde studoval klinickou aromaterapii, kosmetiku a parfumerii. Láska k flóře jeho rodného ostrova v něm však zůstala a pomohla mu vytvořit řadu blahodárných vůní, odkazujících na tento ostrov.

Zhluboka se nadechněte klidu a pohody, jako když přivoníte k jejich nekonečnému zdroji. Zavede vás na cestu do kouzelného ráje, kde se modrá obloha setkává s azurovým mořem a zlatým pobřežím. Vůně Gozo reflektuje klid a pohodu ostrova jako příjemný protiklad k rušné metropolitní Maltě. 

Levandulová vůně Gozo je také ideálním dárkem pro babičky, které si díky ní snadno vybaví své nejkrásnější levandulové vzpomínky.

Dodáváme včetně nových tyčinek.

Objem: 250 ml

Výdrž: až 7 měsíců

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Alkohol | Propylenglykol | Voda | Esenciální oleje

Použití: Přelijte obsah lahve do skleněné nádoby od difuzéru. Vložte nové tyčinky do nádoby s vůní. Čím více tyčinek do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Jednou za týden, nebo podle potřeby, tyčinky otočte. 

Upozornění: Výdrž difuzéru může snižovat jeho umístění na přímém slunečním světle, u otevřeného okna, pod klimatizací, u topení (či u jiných zařízení generujících chlad/teplo), pod odsávačem par. 

Varování: Výrobek umístěte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Nenechávejte v blízkosti ohně a zdroje jisker. Nezapalujte výrobek ani tyčinky.

 

Máte rádi ten pocit, když přijdete domů a ovane vás vaše oblíbená vůně? Pak jsou pro vás difuzéry ideální volbou. Jednoduše do nádoby vnoříte tyčinky a tím vytvoříte příjemné dlouhotrvající aroma, které budete vnímat po mnoho měsíců.

Naše přírodní bytové difuzéry obsahují pouze vysoce kvalitní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Difuzéry dodáváme včetně tyčinek, jejichž různým množstvím můžete regulovat intenzitu vůně. Čím více jich do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Pokud chcete po nějaké době intenzitu vůně zvýšit, stačí tyčinky obrátit.