Masážní vonná sójová svíčka Gozo (levandule, bergamot), 1000 ml

ZDARMAZDARMA
Masážní vonná sójová svíčka Gozo (levandule, bergamot) 1000 ml ve skle
2 990 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Zklidňující levandule a bergamot

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečné spojení přírodní vonné svíčky a masážního balzámu na ruce i tělo.

Masážní vonná sójová svíčka Gozo (levandule, bergamot) je perfektně vyvážená kombinace levandule a bergamotu. Toto čisté aroma povznáší mysl a ducha. Inspiruje a vytváří prostor pro nové myšlenky. Přináší pohodu a uvolnění. Ideálně se tak hodí do ložnice, kde vám pomůže odpočívat a relaxovat. Blahodárné účinky esenciálních olejů ještě posílíte jemným vmasírováním rozehřátého vosku do pokožky. 

Přeneste se díky něžné vůni levandule a citrusového bergamotu na malebný maltský ostrov Gozo. Narodil se zde sám Stephen Cordina, tvůrce všech našich vůní. Na ostrově Gozo prožil dětství. Když mu bylo 21 let, přestěhoval se na 10 let do Londýna a Švýcarska, kde studoval klinickou aromaterapii, kosmetiku a parfumerii. Láska k flóře jeho rodného ostrova v něm však zůstala a pomohla mu vytvořit řadu blahodárných vůní, odkazujících na tento ostrov.

Zhluboka se nadechněte klidu a pohody, jako když přivoníte k jejich nekonečnému zdroji. Zavede vás na cestu do kouzelného ráje, kde se modrá obloha setkává s azurovým mořem a zlatým pobřežím. Vůně Gozo reflektuje klid a pohodu ostrova jako příjemný protiklad k rušné metropolitní Maltě. 

Levandulová vůně Gozo je také ideálním dárkem pro babičky, které si díky ní snadno vybaví své nejkrásnější levandulové vzpomínky.

Objem: 1000 ml

Doba hoření: až 90 - 110 hodin

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Sójový glycin | Esenciální oleje

 

Vlajková loď z řady produktů Stephena Cordiny, ručně vyráběné, luxusní sójové vonné svíčky, jsou vyrobeny z tak jemného přírodního sójového vosku, že je můžete použít také jako zklidňující a hydratační balzám na ruce a tělo nebo třeba na smyslnou masáž. Jednoduše ponořte prst do rozehřátého vosku nebo nalejte vosk přímo na kůži. Teplota rozehřátého vosku je pouze příjemných 40 stupňů.

Masážní vonné sójové svíčky jsou vynikající nejen na příjemnou masáž, ale i pro samotnou aromaterapii. Do sójového vosku jsou přimíchány vysoce kvalitní přírodní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Na základě použitých esenciálních olejů má každé aroma svoje specifické vlastnosti a účinky.

Masážní vonné sójové svíčky Stephen Cordina AROMA&THERAPY jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, neobsahují žádné umělé přídavky a jsou zaregistrovány jako kosmetický produkt! Obsahují proteiny, vlákninu a vitamín E, který je pro kůži výborný antioxidant.

Výhody sójových svíček:

- sójové svíčky produkují mnohem méně sazí než svíčky parafínové, jsou tedy vhodnější pro alergiky

- jejich spalováním se nezvyšuje obsah CO2 v atmosféře

- sójový vosk hoří pomaleji a svíčky tak vydrží až o 50% déle než parafínové

- sójový vosk snadno odstraníte (např. z textilu nebo nábytku) horkou mýdlovou vodou

- oproti parafínovým svíčkám uvolňují vonné svíčky ze sójového vosku více vůně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: