Přírodní bytový difuzér Citronová tráva & Koření, 50 ml

490 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Citrusově svěží

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní bytový difuzér Citronová tráva & Koření je perfektní vůně do koupelny, kde se budete cítit jako ve voňavé oáze. Svěží vůni citronové trávy doprovází sladký nádech ovoce a koření. Aroma, které uvolňuje, zbavuje všeho starého a nepotřebného a zároveň očišťuje. 

Tato vůně nás propojuje se středověkou architekturou Malty, její kulturou a divokou přírodou. Je to svěžest, která vane od pobřeží a otevřenou mysl postupně vtahuje do labyrintu kamenných uliček a historických náměstí, kde se stopy minulosti prolínají s přítomnosti.

Citronová tráva je známá tím, že účinně odpuzuje hmyz, proto ji využijete také jako přírodní repelent bez agresivní chemie.

Objem: 50 ml

Difuzéry o objemu 50 ml nejsou zabalené v dárkové krabičce.

Výdrž: až 2 měsíce

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Alkohol | Propylenglykol | Voda | Esenciální oleje

Použití: Vložte tyčinky do skleněné nádoby s vůní. Čím více tyčinek do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Jednou za týden, nebo podle potřeby, tyčinky otočte. 

Upozornění: Výdrž difuzéru může snižovat jeho umístění na přímém slunečním světle, u otevřeného okna, pod klimatizací, u topení (či u jiných zařízení generujících chlad/teplo), pod odsávačem par. 

Varování: Výrobek umístěte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Nenechávejte v blízkosti ohně a zdroje jisker. Nezapalujte výrobek ani tyčinky.

 

Máte rádi ten pocit, když přijdete domů a ovane vás vaše oblíbená vůně? Pak jsou pro vás difuzéry ideální volbou. Jednoduše do nádoby vnoříte tyčinky a tím vytvoříte příjemné dlouhotrvající aroma.

Naše přírodní bytové difuzéry obsahují pouze vysoce kvalitní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Difuzéry dodáváme včetně tyčinek, jejichž různým množstvím můžete regulovat intenzitu vůně. Čím více jich do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Pokud chcete po nějaké době intenzitu vůně zvýšit, stačí tyčinky obrátit.