Přírodní bytový difuzér Verbena & Zelené tóny, 50 ml

Náš tip
490 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Svěží vůně dodávající energii

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní bytový difuzér Verbena & Zelené tóny svou výraznou svěží vůní povzbudí vaše smysly a dodá novou životodárnou energii. Vyváženou kombinaci citrusové verbeny a egyptského muškátu doprovází jemný květinový a bylinkový nádech.

Něžná symfonie zelených tónů ostrova Malty se vaším interiérem rozvine jako nádech čerstvého vzduchu po bouřce. Je to perfektní letní vůně doprovázená celým orchestrem podtónů rozmanitých jako příroda sama. Inspiruje a probouzí touhu po dobrodružství a nových začátcích.

Objem: 50 ml

Difuzéry o objemu 50 ml nejsou zabalené v dárkové krabičce.

Výdrž: až 1 měsíc

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Alkohol | Propylenglykol | Voda | Esenciální oleje

Použití: Vložte tyčinky do skleněné nádoby s vůní. Čím více tyčinek do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Jednou za týden, nebo podle potřeby, tyčinky otočte. 

Upozornění: Výdrž difuzéru může snižovat jeho umístění na přímém slunečním světle, u otevřeného okna, pod klimatizací, u topení (či u jiných zařízení generujících chlad/teplo), pod odsávačem par. 

Varování: Výrobek umístěte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Nenechávejte v blízkosti ohně a zdroje jisker. Nezapalujte výrobek ani tyčinky.

 

Máte rádi ten pocit, když přijdete domů a ovane vás vaše oblíbená vůně? Pak jsou pro vás difuzéry ideální volbou. Jednoduše do nádoby vnoříte tyčinky a tím vytvoříte příjemné dlouhotrvající aroma.

Naše přírodní bytové difuzéry obsahují pouze vysoce kvalitní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Difuzéry dodáváme včetně tyčinek, jejichž různým množstvím můžete regulovat intenzitu vůně. Čím více jich do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Pokud chcete po nějaké době intenzitu vůně zvýšit, stačí tyčinky obrátit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: