Přírodní bytový difuzér Citronová tráva & Koření, 250 ml

1 190 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Citrusově svěží

Detailní informace

doprava zdarma nad 2500,-
Doprava ZDARMA
nad 2500,- nebo při doručení po Praze
přírodní produkty
Přírodní produkty
od certifikovaného aromaterapeuta
ruční výroba na Maltě
Ruční výroba
v malé manufaktuře na Maltě
Zákaznická linka
Zákaznická linka
Nechte si poradit na tel. +420 775 610 222

Detailní popis produktu

Přírodní bytový difuzér Citronová tráva & Koření je perfektní vůně do koupelny, kde se budete cítit jako ve voňavé oáze. Svěží vůni citronové trávy doprovází sladký nádech ovoce a koření. Aroma, které uvolňuje, zbavuje všeho starého a nepotřebného a zároveň očišťuje. 

Tato vůně nás propojuje se středověkou architekturou Malty, její kulturou a divokou přírodou. Je to svěžest, která vane od pobřeží a otevřenou mysl postupně vtahuje do labyrintu kamenných uliček a historických náměstí, kde se stopy minulosti prolínají s přítomnosti.

Citronová tráva je známá tím, že účinně odpuzuje hmyz, proto ji využijete také jako přírodní repelent bez agresivní chemie.

Objem: 250 ml

Výdrž: až 7 měsíců

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Alkohol | Propylenglykol | Voda | Esenciální oleje

Použití: Vložte tyčinky do skleněné nádoby s vůní. Čím více tyčinek do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Jednou za týden, nebo podle potřeby, tyčinky otočte. 

Upozornění: Výdrž difuzéru může snižovat jeho umístění na přímém slunečním světle, u otevřeného okna, pod klimatizací, u topení (či u jiných zařízení generujících chlad/teplo), pod odsávačem par. 

Varování: Výrobek umístěte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Nenechávejte v blízkosti ohně a zdroje jisker. Nezapalujte výrobek ani tyčinky.

 

Máte rádi ten pocit, když přijdete domů a ovane vás vaše oblíbená vůně? Pak jsou pro vás difuzéry ideální volbou. Jednoduše do nádoby vnoříte tyčinky a tím vytvoříte příjemné dlouhotrvající aroma, které budete vnímat po mnoho měsíců.

Naše přírodní bytové difuzéry obsahují pouze vysoce kvalitní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Difuzéry dodáváme včetně tyčinek, jejichž různým množstvím můžete regulovat intenzitu vůně. Čím více jich do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Pokud chcete po nějaké době intenzitu vůně zvýšit, stačí tyčinky obrátit.