Masážní vonná sójová svíčka Mdina (citrusy, borovice, dubový mech), 200 ml

Nové
799 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vůně borových hájů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečné spojení přírodní vonné svíčky a masážního balzámu na ruce i tělo.

Masážní vonná sójová svíčka Mdina (citrusy, borovice a dubový mech) naplní váš interiér jemnou svěžestí citrusů, klidem šumících borových hájů a dubového mechu pro relaxaci a pohodu. Pečlivě sestavená kombinace vonných esenciálních olejů vám domů přinese pocit klidu a bezpečí. Zlepší vaši náladu a pozvedne mysl. Blahodárné účinky esenciálních olejů ještě posílíte jemným vmasírováním rozehřátého vosku do pokožky. 

Hlavní inspirací pro vznik této vůně bylo starobylé vznešené město Mdina, původní hlavní město a historické srdce Malty. Pozve vás na cestu časem do úzkých křivolakých uliček, kudy chodili i Maltézští rytíři, a kde se sluneční světlo střídá s tajemným přítmím v blízkosti tichých kostelů a šlechtických paláců.

Objem: 200 ml

Doba hoření: až 60 hodin

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Sójový glycin | Esenciální oleje

 

Vlajková loď z řady produktů Stephena Cordiny, ručně vyráběné, luxusní sójové vonné svíčky, jsou vyrobeny z tak jemného přírodního sójového vosku, že je můžete použít také jako zklidňující a hydratační balzám na ruce a tělo nebo třeba na smyslnou masáž. Jednoduše ponořte prst do rozehřátého vosku nebo nalejte vosk přímo na kůži. Teplota rozehřátého vosku je pouze příjemných 40 stupňů.

Masážní vonné sójové svíčky jsou vynikající nejen na příjemnou masáž, ale i pro samotnou aromaterapii. Do sójového vosku jsou přimíchány vysoce kvalitní přírodní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Na základě použitých esenciálních olejů má každé aroma svoje specifické vlastnosti a účinky.

Masážní vonné sójové svíčky Stephen Cordina AROMA&THERAPY jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, neobsahují žádné umělé přídavky a jsou zaregistrovány jako kosmetický produkt! Obsahují proteiny, vlákninu a vitamín E, který je pro kůži výborný antioxidant.

Výhody sójových svíček:

- sójové svíčky produkují mnohem méně sazí než svíčky parafínové, jsou tedy vhodnější pro alergiky

- jejich spalováním se nezvyšuje obsah CO2 v atmosféře

- sójový vosk hoří pomaleji a svíčky tak vydrží až o 50% déle než parafínové

- sójový vosk snadno odstraníte (např. z textilu nebo nábytku) horkou mýdlovou vodou

- oproti parafínovým svíčkám uvolňují vonné svíčky ze sójového vosku více vůně