Přírodní bytový difuzér Mdina (citrusy, borovice, dubový mech), 50 ml

490 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vůně borových hájů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní bytový difuzér Mdina (citrusy, borovice, dubový mech) naplní váš interiér jemnou svěžestí citrusů, klidem šumících borových hájů a dubového mechu pro relaxaci a pohodu. Pečlivě sestavená kombinace vonných esenciálních olejů vám domů přinese pocit klidu a bezpečí. Zlepší vaši náladu a pozvedne mysl.

Hlavní inspirací pro vznik této vůně bylo starobylé vznešené město Mdina, původní hlavní město a historické srdce Malty. Pozve vás na cestu časem do úzkých křivolakých uliček, kudy chodili i Maltézští rytíři, a kde se sluneční světlo střídá s tajemným přítmím v blízkosti tichých kostelů a šlechtických paláců.

Objem: 50 ml

Difuzéry o objemu 50 ml nejsou zabalené v dárkové krabičce.

Výdrž: až 2 měsíce

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Alkohol | Propylenglykol | Voda | Esenciální oleje

Použití: Vložte tyčinky do skleněné nádoby s vůní. Čím více tyčinek do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Jednou za týden, nebo podle potřeby, tyčinky otočte. 

Upozornění: Výdrž difuzéru může snižovat jeho umístění na přímém slunečním světle, u otevřeného okna, pod klimatizací, u topení (či u jiných zařízení generujících chlad/teplo), pod odsávačem par. 

Varování: Výrobek umístěte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Nenechávejte v blízkosti ohně a zdroje jisker. Nezapalujte výrobek ani tyčinky.

 

Máte rádi ten pocit, když přijdete domů a ovane vás vaše oblíbená vůně? Pak jsou pro vás difuzéry ideální volbou. Jednoduše do nádoby vnoříte tyčinky a tím vytvoříte příjemné dlouhotrvající aroma.

Naše přírodní bytové difuzéry obsahují pouze vysoce kvalitní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Difuzéry dodáváme včetně tyčinek, jejichž různým množstvím můžete regulovat intenzitu vůně. Čím více jich do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Pokud chcete po nějaké době intenzitu vůně zvýšit, stačí tyčinky obrátit.