Masážní vonná sójová svíčka Fenici (citrus, ambra), 200 ml

749 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vůně pro hřejivou atmosféru s nádechem orientu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečné spojení přírodní vonné svíčky a masážního balzámu na ruce i tělo.

Masážní vonná sójová svíčka Fenici (citrus, ambra) do vašeho domova přináší hřejivou atmosféru hlavně v chladném zimním období. Kombinace aroma celé rodiny citrusových plodů a ambry zklidní vaši mysl. Vašemu tělu zase pomůže zbavit se bolesti hlavy i svalů. Účinně pomáhá při pocitech smutku, úzkostech, depresích i nespavosti. Blahodárné účinky ještě posílíte jemným vmasírováním rozehřátého vosku do pokožky. 

Bohatá ovocná vůně s nádechem orientu zve k zaposlouchání se do dávných příběhů, kdy Féničané na svých lodích přivezli na Maltu spoustu nových materiálů, umění a kulturních vlivů. Aroma ambry je jako zlatý poklad, který nezná čas a přivádí nás do kontaktu s dávnou historií, věčnou přírodou i našimi nejhlubšími touhami. 

Objem: 200 ml

Doba hoření: až 60 hodin

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Sójový glycin | Esenciální oleje

 

Vlajková loď z řady produktů Stephena Cordiny, ručně vyráběné, luxusní sójové vonné svíčky, jsou vyrobeny z tak jemného přírodního sójového vosku, že je můžete použít také jako zklidňující a hydratační balzám na ruce a tělo nebo třeba na smyslnou masáž. Jednoduše ponořte prst do rozehřátého vosku nebo nalejte vosk přímo na kůži. Teplota rozehřátého vosku je pouze příjemných 40 stupňů.

Masážní vonné sójové svíčky jsou vynikající nejen na příjemnou masáž, ale i pro samotnou aromaterapii. Do sójového vosku jsou přimíchány vysoce kvalitní přírodní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Na základě použitých esenciálních olejů má každé aroma svoje specifické vlastnosti a účinky.

Masážní vonné sójové svíčky Stephen Cordina AROMA&THERAPY jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, neobsahují žádné umělé přídavky a jsou zaregistrovány jako kosmetický produkt! Obsahují proteiny, vlákninu a vitamín E, který je pro kůži výborný antioxidant.

Výhody sójových svíček:

- sójové svíčky produkují mnohem méně sazí než svíčky parafínové, jsou tedy vhodnější pro alergiky

- jejich spalováním se nezvyšuje obsah CO2 v atmosféře

- sójový vosk hoří pomaleji a svíčky tak vydrží až o 50% déle než parafínové

- sójový vosk snadno odstraníte (např. z textilu nebo nábytku) horkou mýdlovou vodou

- oproti parafínovým svíčkám uvolňují vonné svíčky ze sójového vosku více vůně