Přírodní bytový difuzér Fenici (citrus a ambra), 1000 ml

Nové
ZDARMAZDARMA
Přírodní bytový difuzér s tyčinkami Fenici (citrus, ambra), 1000 ml ve skle
3 850 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vůně pro hřejivou atmosféru s nádechem orientu

Detailní informace

doprava zdarma
přírodní produkty
ruční výroba
zdarma doprava Praha

Detailní popis produktu

Přírodní bytový difuzér Fenici (citrus a ambra) - pro vůni Fenici je charakteristické aroma celé rodiny citrusových plodů a ambry, které spolu dokonale prohřejí Váš domov hlavně v chladném zimním období. Tato kombinace vůní dokáže zklidnit mysl a odstranit bolest hlavy i svalů. Pomáhá při depresích, nespavosti a úzkostech.

Objem: 1000 ml

Výdrž: až 12 měsíců

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Alkohol | Propylenglykol | Voda | Esenciální oleje

Difuzéry o objemu 1000 ml jsou zabalené v luxusní pevné dárkové krabici a převázané dárkovou stuhou. Všechny difuzéry dodáváme i spolu s tyčinkami.

Použití: Vložte tyčinky do skleněné nádoby s vůní. Čím více tyčinek do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Jednou za týden, nebo podle potřeby, tyčinky otočte. 

Upozornění: Výdrž difuzéru může snižovat jeho umístění na přímém slunečním světle, u otevřeného okna, pod klimatizací, u topení (či u jiných zařízení generujících chlad/teplo), pod odsávačem par. 

Varování: Výrobek umístěte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Nenechávejte v blízkosti ohně a zdroje jisker. Nezapalujte výrobek ani tyčinky.

 

Máte rádi ten pocit, když přijdete domů a ovane vás vaše oblíbená vůně? Pak jsou pro vás difuzéry ideální volbou. Jednoduše do nádoby vnoříte tyčinky a tím vytvoříte příjemné dlouhotrvající aroma, které budete vnímat po mnoho měsíců.

Naše přírodní bytové difuzéry obsahují pouze vysoce kvalitní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Difuzéry dodáváme včetně tyčinek, jejichž různým množstvím můžete regulovat intenzitu vůně. Čím více jich do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Pokud chcete po nějaké době intenzitu vůně zvýšit, stačí tyčinky obrátit.