Přírodní bytový difuzér Fenici (citrus a ambra), 1000 ml

ZDARMAZDARMA
Přírodní bytový difuzér s tyčinkami Fenici (citrus, ambra), 1000 ml ve skle
3 850 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vůně pro hřejivou atmosféru s nádechem orientu

Detailní informace

doprava zdarma nad 2500,-
Doprava ZDARMA
nad 2500,- nebo při doručení po Praze
přírodní produkty
Přírodní produkty
od certifikovaného aromaterapeuta
ruční výroba na Maltě
Ruční výroba
v malé manufaktuře na Maltě
Zákaznická linka
Zákaznická linka
Nechte si poradit na tel. +420 775 610 222

Detailní popis produktu

Přírodní bytový difuzér Fenici (citrus a ambra) do vašeho domova přináší hřejivou atmosféru hlavně v chladném zimním období. Kombinace aroma celé rodiny citrusových plodů a ambry zklidní vaši mysl. Vašemu tělu zase pomůže zbavit se bolesti hlavy i svalů. Účinně pomáhá při pocitech smutku, úzkostech, depresích i nespavosti.

Bohatá ovocná vůně s nádechem orientu zve k zaposlouchání se do dávných příběhů, kdy Féničané na svých lodích přivezli na Maltu spoustu nových materiálů, umění a kulturních vlivů. Aroma ambry je jako zlatý poklad, který nezná čas a přivádí nás do kontaktu s dávnou historií, věčnou přírodou i našimi nejhlubšími touhami. 

Objem: 1000 ml

Výdrž: až 12 měsíců

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Alkohol | Propylenglykol | Voda | Esenciální oleje

Difuzéry o objemu 1000 ml jsou zabalené v luxusní pevné dárkové krabici a převázané dárkovou stuhou. Všechny difuzéry dodáváme i spolu s tyčinkami.

Použití: Vložte tyčinky do skleněné nádoby s vůní. Čím více tyčinek do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Jednou za týden, nebo podle potřeby, tyčinky otočte. 

Upozornění: Výdrž difuzéru může snižovat jeho umístění na přímém slunečním světle, u otevřeného okna, pod klimatizací, u topení (či u jiných zařízení generujících chlad/teplo), pod odsávačem par. 

Varování: Výrobek umístěte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Nenechávejte v blízkosti ohně a zdroje jisker. Nezapalujte výrobek ani tyčinky.

 

Máte rádi ten pocit, když přijdete domů a ovane vás vaše oblíbená vůně? Pak jsou pro vás difuzéry ideální volbou. Jednoduše do nádoby vnoříte tyčinky a tím vytvoříte příjemné dlouhotrvající aroma, které budete vnímat po mnoho měsíců.

Naše přírodní bytové difuzéry obsahují pouze vysoce kvalitní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Difuzéry dodáváme včetně tyčinek, jejichž různým množstvím můžete regulovat intenzitu vůně. Čím více jich do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Pokud chcete po nějaké době intenzitu vůně zvýšit, stačí tyčinky obrátit.