Náhradní náplň do difuzéru Birgu (mimóza, sandarac), 250 ml

Nové
990 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Jemná svěžest mimózy, cypřiše a citrusů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní náplň do difuzéru Birgu (mimóza, sandarac) je povznášející a svěží vůně vytvořená aromaterapeutem Stephenem Cordinou po ročním výzkumu historie a genia loci maltského města Birgu, známého také jako Citta Vittoriosa.

Představte si vůni, která vás zavede přímo do srdce jednoho z nejstarších a nejvíce charakteristických maltských měst. Přírodní bytový difuzér Birgu je výsledkem pečlivého výběru esencí, které odrážejí jedinečnost tohoto historického místa - od vzácného maltského národního stromu Sandarac, přes osvěžující citrusy až po jemné žluté kvítky mimózy, typické pro hradby Birgu. Sandarac je velmi vzácný druh cypřiše, který v Evropě přirozeně roste pouze na Maltě a na jihu Španělska, a přidává této vůni její nezaměnitelný charakter. 

Přírodní bytový difuzér Birgu slibuje nejen jedinečný čichový zážitek, ale také pocit svěžesti a čistoty ve vašem domově. Je to jako otevřít okno do malebných uliček a poklidných zákoutí Birgu, které je ze tří stran obklopené mořem.

Stephen Cordina, uznávaný expert na aromaterapii, stojí za tímto projektem s cílem poskytnout vám vůni, která není jen příjemná, ale i funkční. Je navržena tak, aby posílila váš pocit pohody a svěžesti a přinesla kousek maltského dědictví do vašeho prostoru.

 

Dovolte si být pohlceni touto nadčasovou svěží vůní a otevřete dveře do světa plného historie, kultury a nespoutané krásy Středomoří.

Dodáváme včetně nových tyčinek. 

Objem: 250 ml

Výdrž: až 7 měsíců

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Alkohol | Propylenglykol | Voda | Esenciální oleje

Použití: Přelijte obsah lahve do vymyté skleněné nádoby od difuzéru. Vložte nové tyčinky do nádoby s vůní. Čím více tyčinek do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Jednou za týden, nebo podle potřeby, tyčinky otočte. 

Upozornění: Výdrž difuzéru může snižovat jeho umístění na přímém slunečním světle, u otevřeného okna, pod klimatizací, u topení (či u jiných zařízení generujících chlad/teplo), pod odsávačem par. 

Varování: Výrobek umístěte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Nenechávejte v blízkosti ohně a zdroje jisker. Nezapalujte výrobek ani tyčinky.

 

Máte rádi ten pocit, když přijdete domů a ovane vás vaše oblíbená vůně? Pak jsou pro vás difuzéry ideální volbou. Jednoduše do nádoby vnoříte tyčinky a tím vytvoříte příjemné dlouhotrvající aroma, které budete vnímat po mnoho měsíců.

Naše přírodní bytové difuzéry obsahují pouze vysoce kvalitní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Difuzéry dodáváme včetně tyčinek, jejichž různým množstvím můžete regulovat intenzitu vůně. Čím více jich do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Pokud chcete po nějaké době intenzitu vůně zvýšit, stačí tyčinky obrátit.