Přírodní bytový difuzér Ottoman (bergamot, pačuli, koření), 200 ml

Náš tip
1 090 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Netradiční kombinace citrusů, pačuli, koření a střelného prachu z kanónů

Detailní informace

doprava zdarma nad 2500,-
Doprava ZDARMA
nad 2500,- nebo při doručení po Praze
přírodní produkty
Přírodní produkty
od certifikovaného aromaterapeuta
ruční výroba na Maltě
Ruční výroba
v malé manufaktuře na Maltě
Zákaznická linka
Zákaznická linka
Nechte si poradit na tel. +420 775 610 222

Detailní popis produktu

Přírodní bytový difuzér Ottoman (bergamot, pačuli, koření) je vůně, která oslavuje dlouhou historii Malty a reflektuje její svého času turbulentní vztah k Turecku – oblíbené zemi Stephena Cordiny. Při svých pravidelných návštěvách jej kroky vedou nejčastěji do míst, kde se provádí destilace rostlin a jsou připravovány parfémové extrakty.

Ottoman je vůně obsahující bergamot, pačuli, koření, labdanum a vůni střelného prachu z kanónů, odkazující k velkému obléhání Malty Osmany v 16. století. 

Ottoman je výjimečná kořeněná vůně, která se svým složením ideálně hodí do pánského salonu. Neztratí se ale ani v obývacím pokoji, kde se nenosí sladké květinové vůně. Možná vás neoslní na první dobrou, ale napodruhé vás zaručeně dostane a už nepustí. 

Objem: 200 ml

Výdrž: až 5 měsíců

Expedice: do 2 pracovních dnů

Složení: Alkohol | Propylenglykol | Voda | Esenciální oleje

Použití: Vložte tyčinky do skleněné nádoby s vůní. Čím více tyčinek do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Jednou za týden, nebo podle potřeby, tyčinky otočte. 

Upozornění: Výdrž difuzéru může snižovat jeho umístění na přímém slunečním světle, u otevřeného okna, pod klimatizací, u topení (či u jiných zařízení generujících chlad/teplo), pod odsávačem par. 

Varování: Výrobek umístěte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Nenechávejte v blízkosti ohně a zdroje jisker. Nezapalujte výrobek ani tyčinky.

 

Máte rádi ten pocit, když přijdete domů a ovane vás vaše oblíbená vůně? Pak jsou pro vás difuzéry ideální volbou. Jednoduše do nádoby vnoříte tyčinky a tím vytvoříte příjemné dlouhotrvající aroma, které budete vnímat po mnoho měsíců.

Naše přírodní bytové difuzéry obsahují pouze vysoce kvalitní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Difuzéry dodáváme včetně tyčinek, jejichž různým množstvím můžete regulovat intenzitu vůně. Čím více jich do esence ponoříte, tím silnější vůni získáte. Pokud chcete po nějaké době intenzitu vůně zvýšit, stačí tyčinky obrátit.